0

Римські цифри і календар

Люди як і раніше зачарований римськими цифрами. Винайдений більше 2000 років тому, вони до сих пір використовуються в багатьох місцях сьогодні. Хоча вони не дуже гарні для арифметики, вони здорово, коли число просто використовуються для підрахунку.

Ви знайдете їх використовувати, щоб показати році, коли будівля була побудована, фільм був знятий або книга була опублікована. Сайт BBC використовує їх для дати авторське на всіх його сторінках. Вони також використовуються на сторінках книг, перш ніж основна частина починається або показати підзаголовки. І спортивні події часто позначається римською цифрою. Олімпійські ігри в Пекіні в 2008 році, на 29-й гри в сучасні часи, були ігри на XXIX Олімпіади і Лондона Ігор в 2012 році буде ххх Літні Олімпійські Ігри. Справді, Міжнародний олімпійський комітет, схоже, рухається від використання римських цифр. У США Чемпіонат Світу з футболу називається Super Bowl. У 2009 році 43-й чемпіонат був Super Bowl XLIII і в 2010 це Super Bowl XLIV.

Якщо ви спантеличені вже про те, чому 29 написано XXIX і 44 написано XLIV, то вам потрібно ці сторінки!

Тут ви знайдете загальне керівництво до того, як римські цифри працювати і свою історію. Вони дозволяють для перетворення чисел в римській і перетворити римські цифри повернемося до нашої системи. Вони також відповісти на ці каверзні питання про 1999, про стикається годинник, і про те, як римляни писали дуже великі номери, як мільйон. І, звичайно, те, що дійсно використовував римляни на нуль?

Ці сторінки містять також інформацію про римському календарі. Календар використовується сьогодні в більшості країн світу на основі системи, розробленої за наказом римського імператора Юлія Цезаря і досконалої Августа Цезаря. Але спосіб римляни рахували дні та описані дати дуже відрізняється, навіть якщо календар був по суті те ж саме. Ці сторінки пояснити історію і використання календаря і як перевести дату в – і з – Роман.

Я отримую багато листів про римськими цифрами і датами, і я радий на них відповісти, але дайте мені кілька днів. І, будь ласка, прочитайте ці сторінки повністю спочатку. Відповіді на більшість питань про римськими цифрами і датами, які я можу відповісти, десь на цих сторінках. Я не багато знаю про латині і дуже мало про римської історії, так що я зазвичай не в змозі відповісти на питання про будь-який з цих тем.
Є багато інших сторінок в Інтернеті про римськими цифрами і календарів. Деякі з них перераховані на цих сторінках. Але пошук Google, як правило, кращий спосіб знайти їх. Ви також можете прочитати про римськими цифрами і календарів в книгах. Календарні сторінки мають Коротка бібліографія

Якщо ви використовували ці сторінки, будь ласка, скажіть мені, що ви використовували їх для, відповів вони на ваше запитання, а що ще ви хотіли б побачити.

Ця стаття є перекладом http://www.web40571.clarahost.co.uk/roman/front.htm. Повернутися на головну сторінку сайту.

admin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *